Fout: Contact formulier niet gevonden.
Neem contact op voor een kopje koffie.
In onzekere tijden, in tijden van een crisis, komt de dagelijkse bedrijfsvoering voor grote uitdagingen te staan. Denk aan een branduitbraak, overstroming, of de huidige tijd het coronavirus (Covid-19), waardoor veel bedrijven kampen met problemen, zoals:
Je zit dus in de ‘Hot Seat’. Maar uiteraard had je vanuit het assetmanagement kader je ‘contincency plan’ op orde. Toch?
Crisismanagement is een onderdeel van het totale risicomanagement binnen het assetmanagementkader. Het is de strategie om het effect van een crisis, zoals de coronacrisis, te minimaliseren op je dagelijkse bedrijfsvoering, zodat je je klanten kan blijven leveren. Hier is goed assetmanagement een belangrijk onderdeel in.
Succesvol crisismanagement in assetmanagement vraagt om het doorlopen van de volgende vier fasen:
Om leidinggevenden en mensen met een coördinerende functie in assetmanagement ook in deze coronatijd te inspireren en op weg te helpen, heeft IES Asset Management (IES) het webinar Crisismanagement in assetmanagement georganiseerd. Zie onder het kopje ‘Check’ de presentatie en de opname van het webinar om direct aan de slag te gaan!
Tijdens dit gratis 1-uur durende webinar geven Jan Mens (algemeen directeur van IES) en Diederik van Leeuwen (Managing Partner van IES) je inzichten in hoe je het effect van een crisis op je dagelijkse bedrijfsvoering kan managen en behandelden daarbij de vier fasen van het crisismanagement.
Met deze praktische handvatten kun je dus direct aan de slag!
Het webinar Crisismanagement in assetmanagement is al geweest, maar uiteraard hebben we de presentatie en de opname van het webinar voor je onthouden!
Vul je naam en email in en je ontvangt de presentatie direct in je mailbox!
Wil je ook het verhaal achter de presentatie horen? Zie hieronder de volledige webinar Crisismanagement in assetmanagement:
Heb je nog vragen over crisismanagement in assetmanagement? Of wil je 1 uur vrijblijvend sparren met een van onze assetmanagement professionals, waarin we met elkaar jouw plan van aanpak voor assetmanagement bespreken? Of samen bekijken welke aanpak het beste bij jouw situatie past? Dat kan!
Na een uur heb je helder hoe je met assetmanagement in je organisatie de volgende stap kunt zetten en je daarmee assetmanagement kunt laten bijdragen aan de duurzame groei van je organisatie. Hoe je deze stap dan verder oppakt is uiteraard aan jou.
Pak deze kans en laat je interesse blijken door contact op te nemen via de onderstaande mail van Jan Mens!
"*" geeft vereiste velden aan
Operations Director
jan.mens@iesbv.nl